Rüya Gibi Bir Salonda Bizimle Evlenir misiniz?.

Kervansaray Her Yerde

Rüya Gibi Bir Salonda Bizimle Evlenir misiniz?.

 

K

Kervansaray Düğün Salonu düğün, nişan, söz, kına, davet, organizasyon, doğum günü, özel toplantılar, panel , konferans , bayramlaşma , tebrik , asker eğlencesi vs etkinlikleriniz için salonumuzda kına gecesi, davet, kokteyl, iftar yemekleri, yemekli düğün, organizasyon veya şirket toplantılarınızda, mezuniyet ve seminerlerinizde hizmetinizdeyiz.
Mutluluğa ilk adım atacağınız en güzel günde her türlü isteğe cevap veren düğün paketleri, mükemmel şıklıktaki dekorasyonu, servis kalitesi ve özel menü seçenekleriyle, yükselen müthiş heyecanımızla, profesyonel hizmetimizle ve 2.000 kişilik kapasitemizle  "Kervansaray Düğün Salonu" olarak sizlere, hizmet ve ev sahipliği yapmaktan onur ve gurur duyarız. 
Kervansaray Düğün Salou, tüm davetlere cevap verebilen esnek yapısı, dinamik ve güvenilir servis standardı ve misafirlerinize gösterdiği özel ilgiyle organizasyonlarınızın tam bir başarıyla geçmesini garantiliyor.. 
Modern çizgisi, standart üstü donanımları ve benzersiz aktiviteleriyle zamanı durdurmak isteyeceksiniz Kervansaray Düğün Salonu 'na sizleri Bekliyoruz.
Amacımız siz değerli müşterimizi kaliteli salonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmektir, bundan onur ve gurur duyuyoruz...
Sorunsuz kaliteli tecrubeli kadromuzla unutamayacağınız bir gün geçirmek İstiyorsanız: Lütfen bizi arayın 0416 213 17 07
Adres: Gölbaşı yolu üzeri, Küçük sanayi sitesi girişi, Kervansaray Düğün Salonu           ADIYAMAN/MERKEZ

Registration

Register in to your account

Register

Uzmanlarımız sizi arasın

Hemen isim ve telefonunuzu yazın, biz sizi arayalım